صفحه اصلی

بسته بندی بلیستر

میخواهیم در این مقاله ببینیم دستگاه بسته بندی بلیستر چطور کار میکند و قبل از آن آشنا شویم با تنوع صنعتی بسته بندی های بلیستر . قبل از همه باید بدانید برترین تکنیک بسته بندی حال حاضر در دنیا بسته بندی بلیستر است بنابراین عجیب نیست اگر با شنیدن نام بلیستر به یاد بسته بندی های دارویی و قرص های رنگارنگ بیوفتید.

نمایشگاه بین المللی

نظر ما بر این بود که روزهای پنج‌شنبه و جمعه نیز در روزهای نمایشگاه قرار داشته باشد که در ابتدا مورد موافقت شرکت نمایشگاه‌ها قرار نگرفت اما توانستیم با جابجایی یک روزه این موضوع را محقق کنیم.

انتخابات 1400

این روزها با وجود تمام مشکلات اقتصادی، اجتماعی که گریبان همه ی اقشار را گرفته، با نزدیک شدن موسم انتخابات باز هم اصناف و اتحادیه های کشور برای بهبود اوضاع و احوال و به امید یافتن راهی رو به تحولات سعی در حمایت از کاندیدای مورد اعتماد و اصطلاحا اصلح خود را دارند. ازین بین […]

بسته بندی iml

بسته بندی های iml از ابداعاتی بودند که علی رغم نیاز به زیرساخت های اولیه برای راه اندازی با شناخت بیشتر تولیدکنندگان از مزایای فراوان آنها هر روز بیشتر و بیشتر مورد اقبال تولیدکنندگان و مورد اعتماد مصرف کنندگان قرار گرفتند.

وزارت فرهنگ و ارشاد

مشکلات این روزهای ناشران و فعالان صنعت چاپ انقدر طویل و عریض شده که حسابشان از دست خود متولیان امور هم خارج شده ولی ازین میان یکی از به حق‌ ترین و به جاترین درخواست ها حل معضل کاغذ است.سرانجام پس از امیدواری های واصله در ادامه نمایشگاه کتاب زمزمه هایی مبنی بر حل مشکل کاغذ به گوش میرسد.

ورنی یووی

به حداقل رساندن امکان پشت زدگی در چاپ و همچنین افزایش پایداری و مقاومت محصولات چاپی پس از آغشته شدن به ورنی یووی تا آنجایی پیش رفت که ، امروزه توصیه میشود برای انبار کردن طولانی مدت محصولاتی مانند کتاب و به منظور حفظ بالاترین میزان کیفیت در مواجهه با عواملی چون رطوبت حتما از یک لایه ورنی یووی روی کار استفاده شود.

ناشران

تشکیل اتحادیه کشوری و متمرکز برای ناشران شاه کلیدی برای خروج از وضعیت حاکم بر این صنعت خواهد بود.مشکلاتی که هم اکنون بر گستره ی وسیعی از صاحبان کسب و کار در این صنف سایه گسترانیده شاید با تمرکز و تشکیل یک اتحادیه اندکی رخت بربندد و یا حداقل فشار وارد برفعالان نشر را کمتر کند.