صفحه اصلی

چاپ پول

به گزارش چاپ و نشر آنلاین، سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور انتظامی با اعلام عدم اجرای ممنوعیت تردد در جاده‌های کشور با توجه به وضعیت آبی کرونایی در خصوص مبحث اعمال قانون و جریمه تخلفات رانندگی اظهار داشت: بحث برخورد با تخلفات رانندگی و جریمه رانندگان متخلف بر مبنای روال گذشته انجام می‌شود. […]

افزایش حقوق

در روزهای اخیر لایحه بودجه ۱۴۰۰تدیون و تسلیم مجلس شد، تا یک میلیون تومان به حداقل حقوق‌ها نسبت به سال ۱۴۰۰ اضافه کند؛ براین اساس حداقل حقوق ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد شد.افزایش حداقل حقوق ها با شرایطی بر اساس کمترین و بیشترین دست مزدها است.

کاغذ وارداتی

وی با این توضیح که تلاش برای واردات و توزیع کاغذ با ارز نیمایی در حال انجام است ادامه داد: پس از افزایش قیمت ارز در سال ۹۷ وزارت ارشاد وارد مسئله توزیع کاغذ شد اما با توجه به حذف ارز ترجیحی، باید چاره‌اندیشی دیگری صورت بگیرد.

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در ۴ روز زمان برگزاری، از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ عصر در سالن های ۸ و ۹-، ۱۰ و ۱۱ با رعایت تمام پروتکل ها و موازین بهداشتی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا میزبان متخصصان و فعالان این صنعت است. بازدید از این رویداد صرفا با ارائه کارت دعوت ممکن خواهد بود.

لاستیک آکوما ایتالیا

بازرگانی صنوبر با توجه به نیاز بازار و در جهت برداشتن گامی به سوی بهره وری هر چه بیشتر از ملزومات چاپ ارائه شده در بازرگانی ، با همتای خارجی خود برای نصب زه با کیفیت و در حد و اندازه های کیفی لاستیکی مانند آکوما ایتالیا وارد مذاکرات شد و در نهایت توافقاتی مبنی بر واردات لاستیک افست زه خورده فابریک حاصل گردید.

کاغذ

قیمت‌های سرسام‌آور کاغذ و کمبود نقدینگی از سوی ناشران سبب شده، چرخه تولید و توزیع کتاب با مشکلات عدیده‌ای روبرو شود. حتی کتاب‌هایی که نیازمند تجدید چاپ هستند را نمی‌توانیم چاپ کنیم.