به نام خداوند لوح و قلم

 

صنوبر، مجموعه‌ای که از همان آغاز در سال 1377 به شکل یک فروشگاه و تامین کننده‌ی نوپا، گام در عرصه‌ی خدمت رسانی به صنعت چاپ کشور گذاشته، تا به امروز که بیش از دو دهه از آغاز فعالیتش می‌گذرد؛ همواره در تلاش برای تحقق شعار « خدمات با کیفیت، راز رضایتمندی مشتریان» می‌باشد.


این مجموعه که با تلاش‌های شبانه‌روزی مؤسسین خود (خانواده فرمنش) به سرعت از یک کسب و کار کوچک در زمینه ملزومات چاپ و بسته بندی، به واردکننده انحصاری محصولاتی چون انواع سلفون، ورنی واتربیس، مرکب و لاستیک افست مبدل شد و در این راستا تا رسیدن به هدف آرمانی خود که برآورده کردن تمامی نیازهای چاپخانه داران کشور است به تلاش خود ادامه خواهد داد.


این شرکت پیشتاز در عرضه‌ی ملزومات چاپ، پس از چاپ، لیتوگرافی و قطعات می‌باشد که طیف وسیعی از نیازهای مشتریان را در اقصی نقاط کشور پوشش می‌دهد و با افتخار اعلام می‌دارد که امروز تامین کننده‌ی مواد اولیه بنام‌ترین چاپخانه‌داران ایران می‌باشد.


مدیریت این مجموعه با استعانت از پروردگار متعال و با تکیه بر تجربه‌ی سالیان طولانی و تلاش بی‌وقفه پرسنل آموزش دیده و توانمند، سعی در بهبود و گسترش خدمات ارائه شده و ارتقاء رضایتمندی مشتریان گرامی و شناخت نیازهای به روز بازار کرده و در این مسیر کیفیت غیر قابل رقابت محصولات را به عنوان برترین تضمین به شما سروران تقدیم می‌دارد..

 

 

3 4 2 photo_۲۰۱۷-۱۰-۰۷_۱۴-۱۷-۱۷